Değerli Dostlar;

Öncelikle bende bir kelebek annesi olarak on sekiz yıldır bu hastalıkla mücadele ediyorum.gerek sosyal medya aracılığıyla gerekse çevremizdeki insanların yönlendirmeleriyle gün geçtikçe artan sayımızın bir hayli fazla olduğunu ve çaresiz bir şekilde ne yapabileceklerini bilmediklerini gördüm.Bende on sekiz yılın vermiş olduğu birikimlerimi,hasta bakımı ve deneyimlerimi bir anne olarak bu kelebek hastası çocuklarımız ve aileleriyle paylaşmak isteyip dernek kurmaya karar verdim.

Derneğimizi 27/01/2017 tarihinde kelebek aileleriyle birlikte kurmuş bulunmaktayız. Amacımız bundan sonra var gücümüzle çalışmak,kelebek hastası çocuklarımızın  hayat standartlarını yükseltmek,onlara;pansuman ve yara bakımı ile ilgili bilgi vermek ve aynı zamanda kelebek hastası çocuklarımıza ve ailelerine psikolojik destek sunmaktır.

Değerli dostlar;tabii bu yapacaklarımız ile ilgili siz değerli yardımseverlerimizin sürekli desteğinize ihtiyacımız olacaktır.Bizlere destek verdiğiniz sürece evvel Allah bizlerde çocuklarımıza kol kanat olacağız.Ve gün geçtikçe derneğimizin çıtasını yükseltip hasta çocuklarımızın çektikleri acıları bir nebze de olsa el birliğiyle dindireceğiz.

 ” İyiliğe sözümüz var ! ”biliyoruz ki ”Dünya iyilikle değişir”